Detta händer 2017

Välkommen till ett nytt innehållsrikt slöjdår 2017

Om inget annat meddelas så är nedanstående aktiviteter i Vuxenskolans lokaler i Stenungsund 

 8-29 juli            Sommarutställning, Fregatten Stenungsund

30 aug   11.00     Medlemsmöte

september         Slöjdvandringen

11 okt    11.00     Särladagen    (plats meddelas senare)

 1 nov   11.00       Medlemsmöte

18 nov-3 dec       Julutställning på Mariagården

medlemmar

Utställarnr

Efternamn

Förnamn

E-post

 

 

 

Telefon

Mobiltel

60

Andersson

Ingrid

marine2000@telia.com

 

 

 

 

072-2101212

117

Ankargren

Britt

 

 

 

 

+46-0303-775064

0705-795064

31

Backman

Asta

 

 

 

 

+46-0303-775016

0706-012655

125

Backman

Sören

 

 

 

 

0303-775016

0703-515325

48

Barkin

Berit

 

 

 

 

+46-031-3360837

 

1

Bengtsson

Karin

 

 

 

 

+46-0303-773005

 

20

Berggren

Berit

berit.berggren5@gmail.com

 

 

 

0303-88652

076-1348041

68

Bergstrand

Kerstin

bergstrand.kerstin@telia.com

 

 

 

+46-0303-773960

0708-645584

18

Berntsson

Asta

 

 

 

 

+46-0303-773571

 

14

Blidberg

Kristina

hakanblidberg@glocalnet.net

 

 

 

046-0303-773532

 

23

Bohlin

Lars

firma.knopen@telia.com

 

 

 

+46-0303-770008

0705-970008

82

Braun

Carolin

caroline.knutsson@gmail.com

 

 

 

 

0707-786388

 

Carlsson Seimark

Lotte

 

 

 

 

+46-0303-82183

 

10

Edén

Karin

karin.eden@brevet.nu

 

 

 

+46-0303-773157

0706-263284

26

Embring

Solveig

solpensel@yahoo.se

 

 

 

0303-225375

073-9669020

53

Enalid Thomsen

Ulla

villa.creera@telia.com

 

 

 

+46-0303-89239

 

24

Hillberg-Åberg

Kerstin

kerstin.hillberg@gmail.com

 

 

 

 

0702-578676

21

Holmberg

Ann-Marie

holmberg.hagen@hotmail.se

 

 

 

+46-0303-772046

 

88

J Weist

Ellen

ellenj@live.se

 

 

 

0522-25404

0709-695979

19

Johansson

Echset M

echset.mj@gmail.com

 

 

 

 

073-7153494

15

Johansson

Lennart

 

 

 

 

+46-0303-771497

 

11

Johansson

Liselotte

liselotte68@telia.com

 

 

 

 

073-8402120

84

Karlsson

Inger

lyraninger@gmail.com

 

 

 

+46-0303-55166

0727-000966

75

Karlsson

Mona

 

 

 

 

+46-0303-770121

0705-770735

27

Lund

Margreta

margreta.lund@tele2.se

 

 

 

0303-771133

0730-282756

46

Mark

Bertil

bertil.mark@telia.com

 

 

 

046-0303-67333

0709-994569

16

Olausson

Birgitta

birgittas.hantverk@telia.com

 

 

 

0522-86918

0707-410090

45

Pettersson

Anita

 

 

 

 

+46-031-981215

0703-123899

28

Pettersson

Elisabeth

amie-bells@brevet.nu

 

 

 

 

072-5339496

44

Reuterberg

Ulla-Britt

lubreuter@tele2.se

 

 

 

0302-14445

073-6960498

77

Rippe

Ann-Britt

ann-britt.rippe@outlook.com

 

 

 

031-298046

0723-298046

76

Skoglund

Lillemor

lillemorskoglund@OUTLOOK.COM

 

 

 

+46-0303-81021

 

6

Svantesson

Gunilla

gunilla-stig.svantesson@telia.com

 

 

 

+46-0303-775351

0703-127802

 

Sved

Gull-Britt

gb.sved@swipnet.se

 

 

 

0303-773566

070-7453655

32

Sved

Erik

erik.sved@swipnet.se

 

 

 

+46-0303-773566

070-7453655

47

Säterberg

Inger

 

 

 

 

+46-0303-771068

0702-251231

37

Östmann

Anne-Lise

enna_esil@outlook.com

 

 

 

 

0705-409149